Filip Chajzer – wzrost

Filip Chajzer przyszedł na świat 27 listopada 1984 roku w Warszawie. Jest synem polskiego dziennikarza oraz prezentera radiowego i telewizyjnego Zygmunta Chajzera. Swoją działalność w mediach zaczynał pracując jako reporter Super Expressu, Newsweeka oraz Życia Warszawy. W latach 2009 do 2011 Filip Chajzer był w stacji telewizyjnej TVN Warszawa reporterem informacyjnym. Od miesiąca maja 2011 roku do dnia dzisiejszego pracuje w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. Ponadto w latach 2014, 2016-2017 podczas okresu urlopowego prowadził wakacyjne wydanie tego programu.

Filip Chajzer oprócz pracy w telewizji, realizuje się również z powodzeniem w radiu. W roku 2013 od kwietnia do czerwca, a następnie po czteroletniej przerwie od czerwca do września 2017 roku w Radiu Złote Przeboje był współprowadzącym wspólnie ze swoim ojcem Zygmuntem konkursu Chajzer kontra Chajzer. Ponadto pracował też w radiowej czwórce, prowadząc program pod tytułem “Piątek, piąteczek, piątunio”.Wspólnie ze swoim ojcem jesienią 2018 roku brał udział w programie TVN Ameryka Express.

Był żonaty z Julią z którą wziął rozwód w listopadzie 2013 roku, a obecnie jest związany z dziennikarką Małgorzatą Walczak. Od października 2017 roku jest szczęśliwym ojcem Aleksandra. Filip Chajzer w roku 2015, a dokładnie 16 lipca doświadczył ogromnej tragedii w życiu osobistym. W tym dniu w wypadku samochodowym zginął jego syn z pierwszego małżeństwa Maksymilian.

Filip Chajzer – ile ma wzrostu

Filip Chajzer jest średniego wzrostu, ma on 185 cm wzrostu.

Źródło zdjęcia: instagram.com/filip_chajzer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.