Izabella Krzan – wzrost

Izabela Krzan urodziła się w 1995 roku w Olsztynie. Wysoki wzrost – 183 cm i szczupła, wysportowana sylwetka sprawiły, że już w 2011 roku z sukcesem startowała w konkursie Miss Nastolatek Warmii i Mazur.

Tytuł Miss Polonia z 2016 roku utorował Izabeli Krzan drogę do kariery w telewizji. Początkowo prowadziła program Lajk w TVP oraz występowała w Pytaniu na śniadanie u boku Tomasza Kamela.

Widzowie znają ją jako współprowadzącą Koło fortuny i Czar par. Występuje także na większych galach i koncertach, np. podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem czy Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Prezenterka zawdzięcza swoją szczupłą sylwetkę zamiłowaniu do sportu (siatkówka) i tańca towarzyskiego. Posiada tytuły zarówno w tańcu towarzyskim, jak i latynoamerykańskim.

Jej konto na Instagramie obserwuje 265 tyś. osób. Do tej pory nie wyszła za mąż, choć coraz częściej pojawiają się informacje o stałym związku z Dominikiem Kowalskim.

Prywatnie była miss posiada licencjat z zakresu ekonomii, który uzyskała w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Ile wzrostu ma Izabella Krzan

Izabella Krzan jest bardzo atrakcyjną kobietą. Wiele osób zastanawia się nad wzrostem pięknej i lubianej prezenterki. Sprawia bowiem wrażenie wysokiej kobiety i jest to słuszne wrażenie. Izabella Krzan mierzy 183 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/izabellakrzan

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.