Allan Krupa – wzrost

Allan Krupa, ur. w Łomży 27.03.2004 syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Po rozstaniu rodziców w 2010 roku Allan zamieszkał z matką, znaną artystką i jest jej oczkiem w głowie. Chłopiec uczęszcza do liceum wojskowego, gdyż jak twierdzi militaria i armia są jego pasją i z nimi, jeszcze niedawno, zamierzał wiązać swoją przyszłość. Od niedawna syn diwy realizuje się branży muzycznej. Z okazji swoich 18 urodzin wydał pierwszy w życiu singiel pl. Lambada sygnowany jego estradowym pseudonimem Enso. Słynna matka, w ramach prezentu urodzinowego, sfinansowała Allanowi nagranie teledysku. Allan Krupa zapowiedział już kolejne muzyczne produkcje, tym razem bez udziału wpływowej matki.

Życie prywatne 

Chociaż Allan krupa nigdy nie potwierdził oficjalnie związku z żadną dziewczyną, wielokrotnie był widziany w towarzystwie koleżanek. W roku 2018 media obiegła fotografia z rówieśniczką Julią, która podobnie jak syn Edyty Górniak, pasjonowała się armią i militariami. Aktualnie widziany jest w intymnych scenach z wysoką, tajemniczą blondynką.

Ile wzrostu ma Allan Krupa

Dużo osób zastanawia się jakiego wzrostu jest syn Edyty Górnik i czy jest wyższy od niej. Brakuje obecnie oficjalnej informacji o wzroście Allana. Na podstawie różnych zdjęć i informacji możemy domniemywać, że Allan Krupa ma około 175 cm wzrostu. Jednak pamiętajmy, że Allan jest jeszcze młodą osobą i może osiągnąć jeszcze wyższy wzrost.

źródło zdjęcia: instagram.com/ensosynu/


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.