Beata Chmielowska-Olech – wzrost

Beata Chmielowska-Olech to popularna i ciesząca się sympatią widzów dziennikarka telewizyjna. Urodziła się 14 lipca 1975 roku, zaś studia wyższe ukończyła na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Swoje życie zawodowe związała z Telewizją Polską, gdzie w 1998 roku stawiała pierwsze kroki w programie dla młodzieży Teleexpress Junior. Prowadziła również Popołudnie z Jedynką (2005-2006), program śniadaniowy Kawa czy herbata? (2010-2011), a także Poranek emitowany w TVP Info. W 2020 roku została gospodynią serii Senior Express w programie TVP Bądźmy Razem Studio Lato. W 2020 roku wystąpiła w Star Voice. Gwiazdy mają głos, gdzie spróbowała swoich sił w rywalizacji wokalnej. Ma na swoim koncie również epizody filmowe w obrazach “Sen o kanapce z żółtym serem” (2000) i “Bulionerzy” (2004).

Prywatnie jest żoną Damiana Olecha, z którym wychowuje dwójkę dzieci, a także praprawnuczką Antoniego Łepkowskiego, który w XIX wieku przebywał w Stambule ze słynnym poetą Adamem Mickiewiczem.

Za swoje społeczne i charytatywne zaangażowanie Beata Chmielowska-Olech została nagrodzona w 2021 roku Złotym Krzyżem Zasługi, zaś dowodem jej dziennikarskiej popularności jest nominacja do nagrody Telekamery 2020.

Ile wzrostu ma Beata Chmielowska-Olech

W Sieci brakuje oficjalnych informacji na temat wzrostu prezenterki. Natomiast na podstawie zdjęć przedstawiających Beatę Chmielewską Olech w towarzystwie osób, których wzrost jest nam znany możemy stwierdzić, że jest ona niewysoką kobietą, prawdopodobnie nawet poniżej 160cm. Obstawiamy, że wzrost Beaty Chmielowskiej Olech wynosi 158 cm.

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/beata_chmielowska_olech/


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

One thought on “Beata Chmielowska-Olech – wzrost

  1. I TAK KOCHAM NASZĄ BEATKĘ ŚLICZNOTKĘ………. BUZIAKI BEATKO UWIELBIAM CIĘ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.