Dawid Kwiatkowski – ile ma wzrostu

Dawid Kwiatkowski to piosenkarz popularny wśród młodego pokolenia. Jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, na Instagramie, Snapchacie, Twitterze i Tik-Toku. Jego płyty są w czołówce najchętniej kupowanych albumów w Polsce.

Młody artysta urodził się w 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Tam również chodził do liceum, którego nie udało mu się skończyć ze względu na bardzo intensywny rozwój kariery na rynku muzycznym. Od najmłodszych lat ma do czynienia z muzyką. Pierwszy solowy album wydał w 2013 roku, ostatnia jego płyta “Dawid Kwiatkowski” ukazała się w 2021 roku, a utwory z tego krążka zyskały wielką popularność w rodzimych stacjach radiowych.

Dawid Kwiatkowski ma dwóch starszych braci: Mateusza i Michała. Michał Kwiatkowski również jest piosenkarzem, mieszka na stałe we Francji.

Dawid otrzymał wiele nagród za swoje dokonania muzyczne, między innymi Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Ma na swoim koncie również udział w telewizyjnym programie tanecznym “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz w muzycznym show “The Voice Kids”, w którym był jurorem.

Dawid Kwiatkowski od 15 roku życia jest protestantem. Znany jest ze swojej działalności charytatywnej i wspierania młodzieży.

Ile wzrostu ma Dawid Kwiatkowski?

Dawid Kwiatkowski jest średniego wzrostu, mierzy sobie 174 cm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.