Ewa Kasprzyk – wzrost

Ewa Jadwiga Kasprzyk urodziła się 1 stycznia 1957 roku w Stargardzie Szczecińskim. To niezwykle ceniona aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Aktorka zachwyca nie tylko urodą, lecz także talentem. 

Kariera w teatrze

Ewa Kasprzyk ukończyła studia w PWST w 1983 roku, w Krakowie. Bardzo szybko dołączyła się Teatru Wybrzeże, gdzie występowała przez kilkanaście lat. Jednym z największych osiągnięć kobiety jest główna rola w Antoniuszu i Kleopatrze, Dwojgu na huśtawce i Trzech siostrach. W roku 2000 aktorka rozpoczęła współpracę w teatrem Kwadrat w Warszawie. Od roku 2011 występowała jako piosenkarka Violetty Villas, w kostiumowym spektaklu Kallas, czyli spotkanie dwóch legend.

Kariera w filmach

Nie należy zapominać o karierze filmowej Ewy Kasprzyk, która jest niezwykle ciekawa i szeroka. Najważniejszymi rolami aktorki są:

  • postać Kwiryny w filmie Dziewczęta z Nowolipek (1985 rok),
  • postać matki w dramacie Głód serca (1986 rok),
  • żona docenta Wolańskiego w Koglu Moglu (1988 rok) i Gilimatiasie, czyli koglu moglu II (1989 rok),
  • postać Marii w Komedii małżeńskiej (1993 rok).

Oczywiście aktorkę po dzień dzisiejszy możemy podziwiać w wielu filmach, a nawet serialach i reklamach.

Ile wzrostu ma Ewa Kasprzyk

Wiele osób uważa, że aktorka prawdopodobnie jest dość wysoką kobietą. I jest to słuszne wrażenie ponieważ Ewa Kasprzyk ma 175 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/ewa.kasprzyk


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.