Filip Chajzer – wzrost

Filip Chajzer przyszedł na świat 27 listopada 1984 roku w Warszawie. Jest synem polskiego dziennikarza oraz prezentera radiowego i telewizyjnego Zygmunta Chajzera. Swoją działalność w mediach zaczynał pracując jako reporter Super Expressu, Newsweeka oraz Życia Warszawy. W latach 2009 do 2011 Filip Chajzer był w stacji telewizyjnej TVN Warszawa reporterem informacyjnym. Od miesiąca maja 2011 roku do dnia dzisiejszego pracuje w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. Ponadto w latach 2014, 2016-2017 podczas okresu urlopowego prowadził wakacyjne wydanie tego programu.

Filip Chajzer oprócz pracy w telewizji, realizuje się również z powodzeniem w radiu. W roku 2013 od kwietnia do czerwca, a następnie po czteroletniej przerwie od czerwca do września 2017 roku w Radiu Złote Przeboje był współprowadzącym wspólnie ze swoim ojcem Zygmuntem konkursu Chajzer kontra Chajzer. Ponadto pracował też w radiowej czwórce, prowadząc program pod tytułem “Piątek, piąteczek, piątunio”.Wspólnie ze swoim ojcem jesienią 2018 roku brał udział w programie TVN Ameryka Express.

Był żonaty z Julią z którą wziął rozwód w listopadzie 2013 roku, a obecnie jest związany z dziennikarką Małgorzatą Walczak. Od października 2017 roku jest szczęśliwym ojcem Aleksandra. Filip Chajzer w roku 2015, a dokładnie 16 lipca doświadczył ogromnej tragedii w życiu osobistym. W tym dniu w wypadku samochodowym zginął jego syn z pierwszego małżeństwa Maksymilian.

Filip Chajzer – ile ma wzrostu

Filip Chajzer jest średniego wzrostu, ma on 185 cm wzrostu.

Źródło zdjęcia: instagram.com/filip_chajzer

3 thoughts on “Filip Chajzer – wzrost

  1. 185cm-wzrost średni…serio ?? Od 180cm można mówić że jest się wysokim.

  2. 185 cm to średni wzrost???? hehe dobre sobie to jest wysoki wzrost…średni wzrost to się kończy na 178cm wszystko powyżej to już wysoki albo bardzo wysoki
    btw minąłem się z nim w galerii mokotów w ostatnią sobotę i cos mi sie wydaje, że on ma więcej niż 185, bo naprawdę kawał postawnego chłopa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.