Grzegorz Skawiński – wzrost

Grzegorz Bogdan Skawiński urodził się 6 lipca 1954 roku w Mławie. Jest to kompozytor, piosenkarz, polski muzyk, gitarzysta oraz producent muzyczny. Zasłynął w zespołach o nazwach Horoskop, Akcenty i Kombi. Od roku 2003 piosenkarz cały czas jest członkiem zespołu Kombii. 

Kariera Grzegorza Skawińskiego

Grzegorz w czasie nauki w liceum poznał Waldemara Tkaczyka, z którym założył zespół o nazwie Kameleon. Od 1976 muzyk był członkiem zespołu Akcenty, a następnie założył formację kombi. Kariera solowa piosenkarza rozpoczęła się w latach 80. Debiutanci album “Po prostu Skawiński” bardzo szybko zyskał uznanie odbiorców. W 2003 roku Grzegorz założył, wraz z Tkaczykiem i Plutą, zespół Kombii.

Drugi solowy album artysty poznaliśmy w 2012 roku. Co ciekawe, kompozytor pracował w radiu Plus i w Radiu Gdańsk. Jeśli chodzi o życie prywatne, muzyk ma dwoje rodzeństwa – siostrę Barbarę i brata Zbigniewa. Aktualnie Grzegorz Skawiński mieszka w Gdańsku. Jego talent doceniają zwłaszcza słuchacze muzyki pop.

Ile wzrostu ma Grzegorz Skawiński

Wokalista zespołu KOMBI nie jest wysokim mężczyzną. Informacje o jego wzroście nie są dostępne. Natomiast z nieoficjalnych źródeł oraz na podstawie różnych materiałów domniemywamy, że Grzegorz Skawiński ma 168 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/grzegorzskawaskawinski/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.