Iga Krefft – wzrost

Iga Krefft jest polską aktorką, wokalistką autorką tekstów oraz kompozytorką. Na scenie występuje pod pseudonimem Ofelia.

Dzieciństwo i wykształcenie

Piosenkarka urodziła się 2 września 1995 roku w Gniewinie. Od najmłodszych lat interesowała się muzyką i aktorstwem. Ukończyła szkołę muzyczną w Gdańsku. Uczęszczała na warsztaty wokalno-aktorskie Gamma w Radomiu.

Rozwój kariery

Iga dwukrotnie wystąpiła w programie “Od przedszkola do Opola”. W 2007 roku zaśpiewała na scenie opolskiego amfiteatru, gdzie wraz z Mieczysławem Szcześniakiem wykonała utwór “Dumka na dwa serca”. W tym samym roku zadebiutowała rolą Rezedy w musicalu “Akademia Pana Kleksa” w teatrze Roma. W 2007 roku dała się poznać szerszej publiczności, dołączając do obsady serialu “M jak miłość”. Jako nastolatka występowała w zespołach Mind Revision oraz Daisy nad the Moon. W 2016 wydała mini album “Ofelia”, na którym pokazała swój odmieniony wizerunek. Trzy lata później ukazała się jej debiutancka płyta “Ofelia”, którą promował singiel “Tu”. We wrześniu 2022 roku, w dniu swoich 27 urodzin, artystka opublikowała swój drugi album studyjny zatytułowany “8”. W październiku 2022 roku została laureatką plebiscytu Kobieta Roku Glamour w kategorii popkultura.

Ile wzrostu ma Iga Krefft

Iga Krefft to kobieta o średnim wzroście. Ma ona 166 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/ofeliaigakrefft


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.