Karolina Pisarek – wzrost

Karolina Pisarek to urodzona 1997 roku w Szczecinku znana, polska modelka. Jej talent i uroda zostały dostrzeżone w programie “Top model”. Chociaż z początku nie wróżono Jej sukcesów w świecie show biznesu, piękna nastolatka doszła, aż do finału plebiscytu. Mimo zajęcia drugiego miejsca, Jej kariera od tego momentu zaczęła nabierać rozpędu.

Celebrytka podjęła współpracę z agencją Avant Management i zaczęła reklamować najbardziej znane marki w Polsce. Uczestniczyła w sesjach zdjęciowych na łamach tak renomowanych czasopism, jak “Elle”, “Glamour”, czy “Elegant”. Ogromna rozpoznawalność otworzyła Jej drzwi do sukcesu w zagranicznych przedsięwzięciach. Karolina Pisarek brała udział w projektach amerykańskiego domu mody Juicy Countre oraz BCBG.

Kolejną sławę przyniósł młodej modelce program “Ameryka Express”, gdzie w towarzystwie koleżanki po fachu Marty Gajewskiej Komorowskiej przemierzała dzikie i tropikalne kraje. Dzięki niebywałej wytrzymałości i uporowi kobietom udało się pokonać konkurencję i wygrać.

Dziś Karolina Pisarek jest osobą rozpoznawalną w kraju i za granicą. W 2001 roku dostąpiła zaszczytu znalezienia się w gronie “Stu Najpiękniejszych Twarzy Świata” według rankingu TC Candler.

Ile wzrostu ma Karolina Pisarek

Karolina Pisarek jak na modelkę nie jest zbyt wysoka. Karolina Pisarek ma 174 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/karolina_pisarek


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.