Katarzyna Sokołowska – wzrost

Katarzyna Sokołowska urodziła się 23 lutego 1973 w Lubartowie. Jest polską reżyserką pokazów mody i osobowością telewizyjną. Jej rola w programie Top Model emitowanym przez TVN spotkała się z dużym zainteresowaniem opinii publicznej, ale od zawsze związana była z branżą modową.

Katarzyna Sokołowska posiada wykształcenie wyższe zdobyte w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Studiowała aktorstwo i reżyserię, jest również absolwentką kulturoznawstwa i dziennikarstwa. Pracowała również jako modelka jeszcze podczas studiów.

Kasia Sokołowska udzielała wywiadów, pojawiała się na okładkach znanych magazynów i brała udział w reklamach, m.in. dla marki Apart. Jako reżyserka modowych show współpracowała z takimi projektantami jak Mariusz Przybylski, Dawid Woliński czy duet Paprocki & Brzozowski.

Kasia Sokołowska to osoba, która ceni sobie prywatność, dlatego niewiele wiadomo o jej życiu osobistym. Z Arturem Kozią spotyka się od 2017 roku. Mają wspólnie syna. Iwon Lew przyszedł na świat w 2022 roku.

Ile wzrostu ma Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska jak przystało na byłą modelkę wybiegową jest wysoką kobietą. Kasia Sokołowska 173 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/kasia.sokolowska.official

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.