Kruszwil – wzrost

Marek Kruszel znany jako Lord Kruszwil swoją karierę Youtube’ra, influencera, celebryty internetowego rozpoczął od nagrywania kontrowersyjnych treści na Youtube przedstawiając się jako próżny milioner. Oczywiście była to jedynie poza, która jednak stała się wkrótce po części faktem. Otóż Kruszwil zyskał sobie bardzo wiele fanów próbując swoich sił w produkcji różnego przekroju filmów na Youtube. Marek współpracował również chętnie z innymi twórcami, co powodowało zwiększanie zasięgów. Lord Kruszwil wziął udział także w “freakowych” walkach MMA oraz nagrywa muzykę, która pomimo różnego odbioru trafia do szerokiego grona słuchaczy.

W między czasie Marek popadł w konflikt z niektórymi twórcami, z którymi niegdyś współtworzył różne projekty. Pojawiły się też różne problemy prawne, z którymi youtuber musiał sobie poradził. Obecnie nieco wycofał się z tak aktywnego jak kiedyś tworzenie kontentu na Youtube.

Ile wzrostu ma Lord Kruszwil?

Marek Kruszel czyli Lord Kruszwil jest niewysokim mężczyzną, jego wzrost to 169 cm.

źródło zdjęć: instagram.com/kruszwil/


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.