Laluna Unique – wzrost

Laluna Unique, naprawdę nazywa się Katarzyna Alexander ur. 1983 roku, polska influencerka i celebrytka. Laluna zaistniała w polskich mediach po udziale w programie “Królowe Życia”, który opowiada o zamożnych i zaradnych życiowo postaciach, którzy na co dzień nie odmawiają sobie luksusów. Luna, znana wcześniej z ekscentrycznego modelingu bielizny stała się częścią programy od jego szóstej serii i natychmiast wzbudziła liczne kontrowersje. Jej nieprzeciętny wygląd oraz charyzma są przyczyną dyskusji i zainteresowania internautów i telewidzów. Laluna Unique była także zawodnikiem gali Fame MMA.

Życie prywatne

Laluna Unique mieszka aktualnie w Oławie dzieląc gospodarstwo domowe ze swoją córką Laurą i matką.  Trzy pokolenia kobiet łączy nietuzinkowa więź. Katarzyna twierdzi, że stoi na pieczy bezpieczeństwa i zasobnego życia rodziny. W telewizyjnym show Lalunie początkowo towarzyszył Gabryel Vicenzo, partner z Francji. Pod koniec 2019 roku Laluna rozstała się z egzotycznym kochankiem, w konsekwencji czego, z sieci usunięto ich zdjęcia. 39- letnia Laluna trzykrotnie operowała piersi, dwa razy wypełniała pośladki, robiła także liposukcję, lifting, a zaprzyjaźnioną, turecką klinikę nazywa “drugim domem”. Laluna jest znana z ciętego języka i niebanalnych pyskówek w mediach.

Ile wzrostu ma Laluna Unique czyli Katarzyna Alexander

Oficjalne znamy wzrost Laluny Unique dzięki jej udziału w gali Fame MMA, gdzie zawodniczka została zważona i zmierzona. Laluna Unique ma 163 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/lala_laluna_official


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.