Magdalena Łucyan – wzrost

Dziennikarze w naszym kraju są grupą zawodową, która jest dość rozpoznawalna. Oczywiście, można czasami się zżymać na to, że próbują być autorytetami w dziedzinach, w których kompletnie nie mają nic do powiedzenia. Warto jednak podkreślić też ciekawe inicjatywy przez nich wykonywane i jedną z nich zajmuje się Magda Łucyan. 

Kim jest Magda Łucyan?

Magda Łucyan to dziennikarka, która urodziła się w 1991 roku w Warszawie. Prowadzi programy w stacji TVN24, a gdy dołączyła do ekipy to była najmłodszą dziennikarką mającą 20 lat.

Jakie są największe sukcesy Magdy Łucyan?

Samo prowadzenie programów informacyjnych w stacji jaką jest TVN24 jest wielkim wyzwaniem i sukcesem. Nie można jednak zapomnieć, że Łucyan ma swoją pasję, z której jest równie znana. To przeprowadzanie rozmów ze świadkami historii. Wydaje się jednak, że największym jej sukcesem jest napisanie dwóch książek wydanych przez wydawnictwo Znak Horyzont. Są to “Powstańcy. Ostatni świadkowie walczącej Warszawy” z 2019 roku oraz “Dzieci getta. Ostatni świadkowie zagłady” z 2021 roku. Ponadto była laureatką “MediaTORY” za rozmowy z więźniami obozów koncentracyjnych.

Ile wzrostu ma Magda Łucyan

Magdalena Łucyan jest zgrabną oraz dość wysoką kobietą. Na podstawie naszej weryfikacji i dostępnych informacji możemy domniemywać, że Magda Łucyan ma około 175 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/magda_lucyan/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.