Mała Ania – wzrost

Mała Ania to jedna z celebrytek, która swoją popularność zawdzięcza programom, a w zasadzie programowi telewizyjnemu. W naszym kraju jest wiele takich osób, a z pewnością Anna Sowińska jest jedną z nich. Chcąc się o niej dowiedzieć więcej, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Kim jest Anna Sowińska?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy kojarzy jej imię i nazwisko. Wcześniej pod panieńskim nazwiskiem Aleksandrzak była odrobinę bardziej rozpoznawalna. Jednak to ksywka “Mała Ania” dała jej popularność. Przyszła na świat w 1993 roku w Będzinie na Śląsku.

Jakie są sukcesy Anny Sowińskiej?

Największym i jak dotąd jedynym jej sukcesem jest udział w programie MTV “Warsaw Shore”, gdzie wraz z innymi osobami imprezowała w różnych miastach w Polsce i kamery nieustannie śledziły jej poczynania. Był to polski odpowiednik “Ekipy z New Jersey” czy “Geordie Shore”. Okazało się, że “Mała Ania” odnalazła swoje szczęście w życiu osobistym – jest żoną znanego polskiego zawodnika MMA, Artura “Kornika” Sowińskiego i mają córkę.

Ile wzrostu ma Mała Ania czyli Anna Sowińska

Anna Sowińska (Aleksandrzak) znana jako Mało Ania jest niewysoką kobietą, ma zaledwie 158 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/malaa_official

 


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.