Małgorzata Tomaszewska – wzrost

W naszym kraju jest wiele osób, które kojarzymy z telewizji, ale wiele o nich nie wiemy. Z pewnością jedną z takich postaci jest Małgorzata Tomaszewska. Co warto o niej wiedzieć? Jak się toczyły jej telewizyjne losy? Po więcej informacji zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Kim jest Małgorzata Tomaszewska?

Małgorzata Tomaszewska-Słomina to polska prezenterka i dziennikarka, która zachwyca swoją urodą. Przyszła na świat 28 stycznia 1989 roku w Łodzi. Z pewnością niewielu wie, że jest ona córką jednego z najwybitniejszych polskich bramkarzy, Jana Tomaszewskiego. Za młodu była modelką oraz grywała w tenisa.

Jakie są sukcesy zawodowe Małgorzaty Tomaszewskiej?

Sukcesów zawodowych Małgorzaty Tomaszewskiej jest naprawdę sporo. Swoją karierę zaczyna w Sportklubie, w których to prowadziła magazyny sportowe. W późniejszym etapie przeniosła się do Polsatu, gdzie była prezenterką pogody. Od 2018 roku jest związana z TVP i to tam prowadzi takie programy jak “The Voice of Poland” czy też “Wakacyjna trasa Dwójki”. Ponadto miała okazję prowadzić festiwale krajowej muzyki w Opolu.

Ile wzrostu ma Małgorzata Tomaszewska

Prezenterka Małgorzata Tomaszewska jest bardzo wysoką kobietą, ma 176 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/malgorzata__tomaszewska

 


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.