Marcela Leszczak – wzrost

Marcela Leszczak rozpoczęła swoją karierę w modelingu dzięki 3 edycji Top Model, której została finalistką. Dziś nadal jest modelką, ale swoich sił próbuje również w aktorstwie oraz muzyce.  Leszczak urodziła się 18 maja 1993 roku w Koninie, gdzie później uczyła się i dorastała. Prywatnie Marcela jest ogromną fanką motoryzacji. Od dziecka pomagała ojcu w jego warsztacie samochodowym, a po ukończeniu szkoły średniej nie poszła na studia aby dalej móc pracować z ojcem.

W przeszłości przejawiała już pasję do modelingu i mody, brała udział w wielu konkursach piękności, czego konsekwencją było zdobycie tytułu Miss Konina. W 2011 roku dołączył do tego tytuł drugiej Wicemiss Wielkopolski oraz półfinalistki Miss Polski. To jednak udział w Top Model zapewnił Marceli Leszczak dużą popularność i możliwości rozwoju na różnych płaszczyznach. Zaraz po zakończeniu programu została twarzą kampanii Chaos by Marta Boliglova, a także zagrała w serialu Miłość na bogato.

Od 2016 roku związana jest z aktorem Michałem Koterskim, z którym ma syna Fryderyka. Para przechodziła trudne chwile i kilkukrotnie się rozstawała, jednak ich drogi zawsze ponownie się schodziły.

Ile wzrostu ma Marcela Leszczak

Marcela Leszczak jak na osobę mają przygodę w modelingu jest dość wysoką kobietą, ma 172 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/marcelamargerita


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.