Marcin Łopucki wzrost

Marcin Łopucki to niezwykły mężczyzna. Często kojarzy się go tylko i wyłącznie z byciem małżonkiem aktorki Katarzyny Skrzyneckiej, jednak jest to niesprawiedliwością. Chcąc się dowiedzieć więcej o tym niezwykłym człowieku, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Kim jest Marcin Łopucki?

Marcin Łopucki urodził się 5 listopada 1974 roku. Jest znany przede wszystkim ze swojej sportowej aktywności. Składa się na nią szereg sukcesów na arenie kulturystycznej. Nie ma co ukrywać, że jednak zdecydowana większość osób kojarzy go z byciem mężem Katarzyny Skrzyneckiej, kiedy to ożenił się z 2009 roku. Mają córkę Alikię Ilię.

Jakie są sukcesy Łopuckiego?

Jeżeli chodzi o sukcesy sportowe, to od lat trenował karate, sztuki walki, judo i ćwiczył triathlon. Największe jednak sukcesy miał w kulturystyce, gdzie w 2018 roku w Barcelonie zdobył 2 złote medale. To ogromny sukces, chociaż na swoim koncie ma wiele tytułów mistrza Polski oraz mniejszych turniejów. Można powiedzieć, że jest to prawdziwa legenda polskiej i nie tylko kulturystyki.

Ile wzrostu ma Marcin Łopucki

Marcin Łopucki jest średniego wzrostu ponieważ ma 180 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/marcinlopucki


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.