Marian Banaś – wzrost

Marian Banaś – jest bardzo długo związany z polską polityką. Zaczynał jako działać w Solidarności, był Szefem Służby Celnej, Szefem Krajowej Administracji Skarbowej, Ministrem Finansów obecnie jest Prezesem Najwyższej Izby Kontroli.

Polityk ten od zawsze współpracował w politykami partii PiS. W karierze Mariana Banasia jest szereg kontrowersji wynikających między innymi z oświadczeń finansowych. Marian Banaś jest dość zagadkową postacią w racji wielu tajemnic w jego życiorysie przy jednoczesnej ogromnej karierze. Ciekawym jest fakt jakim zaufaniem cieszy się polityk ze strony Jarosława Kaczyńskiego, mimo iż sam Banaś miał wyrok więzienia.

Marian Banaś – ile ma wzrostu

Wiele osób zastanawia się ile wzrostu ma Marian Banaś. Nie ma oficjalnych danych na ten temat, aczkolwiek można stwierdzić, że jest to niewysoki mężczyzna, znacznie niższy od prezydenta Andrzeja Dudy. Prawdopodobnie wzrost Mariana Banasia jest taki sam lub bardzo zbliżony do wzrostu Jarosława Kaczyńskiego z czego mogłoby wynikać, że Marian Banaś ma około 165 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: mobile.twitter.com/marian_banas


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.