Marta Linkiewicz – wzrost

Marta Linkiewicz jest jedną z najbardziej znanych gwiazd federacji Fame MMA. Kobieta przeszła długą drogę do tego, aby cieszyć się sławą i sukcesami na swoim koncie. Przemiana Marty jest ogromnym osiągnięciem założycieli federacji. Aktualnie cały czas zachwyca swoich fanów, rozwijając skrzydła. Dziewczyna lubiła imprezować, ale z czasem porzuciła taki tryb życia i oddała się treningom. Marta urodziła się 16 lutego 1997 roku. Ma młodszą siostrę Kasię.

Zawodnicza Fame MMA może cieszyć się wieloma wygranymi walkami. To była partnerka Artura Szpilki, która cały czas zdobywa sukcesy w walkach. Okazuje się, że Linkiewicz zerwała z imprezowym trybem życia i postawiła na zdrową żywność oraz sport. Schudła, obcięła włosy i zadbała o swoją cerę. Efekty przemiany możemy zobaczyć na jej profilu na Instagramie. Profil Marty śledzi ponad milion osób. Linkimaster ma coraz więcej tatuaży, zaskakując swoimi pomysłami. Rozgłos uzyskała po tym, jak w sieci pojawiły się jej odważne filmiki i zdjęcia z autobusu zespołu Rae Sremmurd.

Ile wzrostu ma Marta Linkiewicz

Wiele osób zastanawia się ile wzrostu ma Marta Linkiewicz, nie jest to tajemnica, ponieważ wielokrotnie była mierzona w czasie walk Fame MMA. Marta Linkiewicz ma 170 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/linkimaster


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.