Martyna Wojciechowska – wzrost

Martyna Wojciechowska urodziła się 28.09.1974 w Warszawie. Jest polską dziennikarką, prezenterką, pisarką, podróżniczką. Najbardziej kojarzona z autorskiego programu “Kobieta na krańcu świata”, w którym Martyna spotykała się z kobietami z różnych zakątków świata i przedstawiała ich codzienność osadzoną w realiach danego kraju, regionu. Martyna napisała również serię książek związanych z podróżami, nawiązującymi do programu “Kobieta na krańcu świata”.

Martyna był również związana mocno ze światem motoryzacji na wielu płaszczyznach – prowadziła program Automaniak w TVN Tubro, jest także kierowca rajdowym z osiągnięciami.

Ciekawostka: Martyna wcześniej nazywała się Marta Eliza Wojciechowska jednak zmieniła swoje imię formalnie w urzędzie na Martyna w 2019 roku. Wcześniej używała tego imienia jednak formalnie była nadal Martą.

Prywatnie Martyna była związana z równie popularnym w Polsce Przemysławem Kossakowskim, jednak ich związek nie przetrwał.

Ile wzrostu ma Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jest wysoką kobietą ponieważ ma 180 cm wzrostu.

Źródło zdjęcia: instagram.com/martyna.world

 


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

One thought on “Martyna Wojciechowska – wzrost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.