Misiek z Nadarzyna – wzrost

Misiek z Nadarzyna, a tak na prawdę Mirosław Dąbrowski urodził się 1961 roku w Nadarzynie, gdzie spędził również wiele lat swojego życia. Jest byłym gangsterem, który za swoje nielegalne interesy odpowiedział spędzając pewien okres swojego życie w areszcie i więzieniu.

Dziś były gangster cieszy się od lat wolnością i żyje uczciwie prowadząc biznes, w tym restaurację Gospoda Rycerska w Tarnowie. Osoba Miśka zdobyła dużą popularność na fali rozgłosu książek innego gangstera – Jarosława Sokołowskiego ps. Masa. Misiek w jednym z wywiadów zarzucał Masie wiele kłamstw i nie krył swojej wrogości wobec Jarosława Sokołowskiego.  Wywiad odbił się szerokim echem, a Mirosław wykorzystał czas popularności na udzielanie wywiadów, prowadzenie social media oraz napisanie książki “Jednoosobowa Mafia. Misiek Z Nadarzyna” co finalnie przerodziło się w medialny sukces w postaci medialnego rozgłosu w internecie.
Były gangster otrzymał propozycje walki MMA od jednej z federacji na co przystał. Początkowo mówiło się nawet o konfrontacji Miśka oraz Masy w oktagonie jednak finalnie do tego nie doszło, a sam Masa obecnie nie jest już zainteresowany udziałem w takim wydarzeniu.

Ile wzrostu ma Misiek z Nadarzyna?

Misiek z Nadarzyna jest dobrze zbudowanym mężczyzną co zawdzięcza regularnym treningom na siłowni. Przy wzroście jaki posiada jest bardzo postawnym mężczyzną. Misiek z Nadarzyna ma 185 cm wzrostu.

Źródło zdjęcia: instagram.com/misiek_nadarzyn


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.