Monika Esmeralda Godlewska – wzrost

Urodzona 21 kwietnia 1993 roku, Monika Esmeralda Godlewska, jest polską influencerką. Najmłodsza ze swoich czterech sióstr, wraz z jedną z nich, Małgorzatą, zasłynęła dzięki przeróbkom różnych piosenek, które dziewczyny udostępniały na swoim kanale YouTube. Siostry Godlewskie zaśpiewały wiele znanych piosenek, na przykład “Cicha Noc”, “Pada Śnieg”, czy nawet “Happy Birthday” dla prezydenta. Jak i Monika, tak i Małgorzata wychodzą z założenia – “nieważne, jak, ważne, żeby mówili”.

Esmeralda przedzierała się do świata show-biznesu nie tylko przez YouTube. Wystąpiła w trzecim sezonie “Ex na plaży”, a także pracowała jako prezenterka na kanale telewizyjnym iTV, gdzie prowadziła program o plotkach. W 2019 roku celebrytka zadebiutowała na ringu gali Fame MMA, walcząc z Martą Linkiewicz. Starcie wygrała Linkiewicz.

Godlewska jest rozwódką i matką kilkuletniego Milana. Pracuje ona w klinice medycyny estetycznej, którą prowadzi jej siostra, Magdalena. Influencerka studiuje także psychologię sądowo-penitencjarną w Warszawie.

Ile wzrostu ma Esmeralda Godlewska

Monika Esmeralda Godlewska ma 164 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/esmeraldagodlewska_official


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.