Naruciak (Adam Zimmermann) – wzrost

Adam Zimmermann, szerzej znany jako Naruciak to topowy polski YouTuber. Swoją działalność na tej platformie zaczął w 2013 roku, zakładając kanał NaruciakGaming (w późniejszym czasie został on zmieniony na Naruciak).

W początkowej fazie swojej kariery, Adam skupiał się głównie na gamingu, współpracując z topką serwisu w tamtym czasie- między innymi z TheNitroZyniakiem, IsamuxPompą czy Gimperem. Najbardziej znany był ze współpracy z innym popularnym twórcą w tamtym czasie- Karolkiem. Drogi obu panów jakiś czas później się rozeszły i pozostają w nieprzyjaznych stosunkach od tego czasu. W 2016 roku Naruciak otworzył drugi kanał, Boruciak, na którym tworzy poboczne, względem głównego kanału treści. Popularną serią na jego kanale są “Ciumkaj loczki”, w których komentuje seriale paradokumentalne.

Na obu kanałach zebrał łącznie ponad 4,5 miliona subskrybentów. Youtuber kilkukrotnie zmieniał swój kontent w internecie, a w ostatnim czasie stał się popularnym użytkownikiem Twittera, na którym udostępnia swoje przemyślenia. W życiu prywatnym jest partnerem, znanej twórczyni commentery- Psycholoszki.

Ile wzrostu ma Naruciak (Adam Zimmermann)

Youtuber zdaje się być wysokim mężczyzną. Jest to słuszne spostrzeżenie ponieważ Naruciak ma 190 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/naruciak/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.