Natalia Janoszek – wzrost

Natalia Magdalena Janoszek (15.06.1990 Bielsko-Biała) to postać znana w kręgach polskich aktorek. Zasłynęła także jako producentka filmowa, piosenkarka czy jakoś reprezentantka Polski w światowych konkursach piękności.

Jej rodzice to Iwona i Józef Janoszkowie. W młodości Natalia Janoszek była członkiem Zespołu Pieśni i Tańca “Bielsko”, angażował się od lat w aktorstwo przy Teatrze Polskim w szkole aktorskiej. Ukończyła Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz jest Magistrem International Business Program jako absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego.

Jako młoda kobieta zdobyła nagrodę Miss Talent i nagrodę publiczności w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek. Od tamtego momentu wzięła udział aż w 40 konkursach piękności, gdzie zdobywała liczne nagrody. Wówczas została zaproszona i w 2012 roku zadebiutowała w filmie Dreamz w Bollywood. Jej aktorska kariera od tamtego momentu nabrała tempa i Natalia zagrała w The Green Fairy tym razem w Ameryce. Jej sława sięgała poza granicę kraju gdy w 2019 r. wystąpiła na ceremonii otwarcia festiwalu filmowego w Cannes. Natalia na swoim koncie ma także okładkę w Cosmopolitan, główna rolę w Chicken Curry Law, książkę “Za kulisami Bollywood”, dwukrotną nagrodę JIFFA, udział w Tańcu z Gwiazdami. Natalia Janoszek to także aktywistka, brała udział w projekcie ochrony oceanów, akcji UNICEF skierowaną dla praw kobiet w Indiach i rozwój edukacji na Jamajce.

Ile wzrostu ma Natalia Janoszek

Natalia Janoszek jest kobietą średniego wzrostu, ma 165 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/nataliajanoszek


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

4 thoughts on “Natalia Janoszek – wzrost

  1. Widziałem zdjęcia Janoszek z Blanką Lipińską. Blanka sama o sobie mówi , że ma 160 cm wzrostu. Janoszek jest od niej niższa. Łatwo sprawdzić.

    1. Widziałam na yt filmik z Pauliną Koziejowską, która ma 157cm i widać, że Natalia Janoszek jest podobnego wzrostu. Nie wiem skąd informacja o 165 cm… nawet starsze artykuły podają, że Janoszek ma 160 cm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.