Natalia Klimas – wzrost

Dzieci znanych osób nie zawsze mają łatwo. Niektóre z nich są skazane na karierę, a z kolei inne przepadają z różnych powodów w świecie celebryckim. Jaka była droga Natalii Klimas? Aby się dowiedzieć więcej na jej temat, przeszłości i wykonywanego fachu, zachęcamy do tego, żeby przeczytać nasz artykuł.

Natalia Klimas – kim jest?

Natalia Klimas urodziła się w 1983 roku w Warszawie. Pomimo tego, że jest aktorką na dorobku, to i tak najbardziej znana jest z tego, że jest córką znanej projektantki modowej Joanny Klimas. Ponadto od 2018 roku jest żoną biznesmena Mikołaja Bobera, a rok później została matką Zuzi, a w 2020 Hani. Posiada wykształcenie aktorskie.

Jakie są sukcesy Natalii Klimas?

Sukcesy zawodowe Natalii Klimas nie są jeszcze zbyt wielkie. Pojawiła się w takich produkcjach jak “Barwy szczęścia” czy “Pierwsza miłość”. Co ciekawe, miała okazję zagrać u boku Hugh Granta oraz Sarah Jessica Parker w filmie “Słyszeliście o Morganach?”. Ukończyła Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz William Esper Studio Inc.

Ile wzrostu ma Natalia Klimas

Natalia Klimas jest wysoką kobietą, ma dokładnie 174 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/nataliaklimas


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.