Paulina Smaszcz – wzrost

Często jest tak, że za swoimi mężami kryją się silne kobiety, które również mają coś do powiedzenia. Przykładem tego jest Paulina Smaszcz, która osiągnęła sporo w swoim życiu. Po więcej szczegółów z jej życia, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Paulina Smaszcz – kim jest?

Paulina Smaszcz przyszła na świat 8 lutego 1973. Najbardziej znana jest z tego, że przez 24 lata była żoną jednego z najbardziej znanych polskich dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych, Macieja Kurzajewskiego, z którym rozwiodła się w 2020 roku. Okazuje się, że za młodu była hostessą oraz modelką, którą jednak przestała być na drugim roku studiów.

Sukcesy zawodowe Pauliny Smaszcz

Paulina Smaszcz jest również dziennikarką i jej debiut przypadł na rok 1993, kiedy to poprowadziła koncert “Debiutów” na opolskim festiwalu. Pomimo jej ogromnego doświadczenia telewizyjnego, Smaszcz pracowała jako specjalista ds. reklamy, a potem została osobą odpowiedzialną za projekty w wielu firmach. Pełniła funkcję dyrektora ds. komunikacji i PR w NC+.

Ile wzrostu ma Paulina Smaszcz

Nie jest znany oficjalnie wzrost Pauliny Smaszcz. Możemy jedynie domniemywać, że Paulina Smaszcz ma około 170 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/paulina.smaszcz


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.