Piotr Kraśko – wzrost

Piotr Kraśko (ur. 1971 r.), dziennikarz, reporter, osobowość telewizyjna. Z wykształcenia teatrolog, karierę telewizyjną rozpoczynał jako nastolatek w roli współprowadzącego programu dla dzieci i młodzieży 5-10-15 w TVP. Z Telewizją Polską związał się na ćwierć wieku. Pracował tam jako korespondent, relacjonując najważniejsze wydarzenia na świecie – najpierw z Brukseli (2003), później z Rzymu (2004-2005) i Waszyngtonu (2005-2008), gdzie zajął miejsce Mariusza Maxa Kolonki.
Po powrocie do kraju objął prowadzenie „Wiadomości”, a po czterech latach stał się redaktorem naczelnym programu.  Na początku roku 2016 odszedł z TVP i rozpoczął przygodę z TVN, która trwa do dzisiaj.

Pracował jako dziennikarz TVN24 BiS, wraz z Kingą Rusin był gospodarzem “Dzień Dobry TVN”. Od 2020 roku jest jednym z prowadzących serwisu informacyjnego “Fakty”. Autor szeroko komentowanego wywiadu z kardynałem Stanisławem Dziwiszem dotyczącego pedofilii w polskim Kościele. Należy do najbardziej cenionych i lubianych dziennikarzy w kraju, jest zdobywcą Wiktorów i Telekamery. W 2021 roku znalazł się w rankingu 50 najbardziej wpływowych osób w Polsce.

Jego medialnej kariery nie zachwiały nawet konsekwencje prawne związane z ujawnieniem prowadzenia auta bez uprawnień. Pasjonat jazdy konnej, dzięki której poznał swoją drugą żonę Karolinę Ferenstein, z którą doczekał się trójki dzieci.

Ile wzrostu ma Piotr Kraśko

Prezenter, dziennikarz, redaktor – Piotr Kraśko jest wysokim mężczyzną, bowiem ma 187 cm wzrostu.

Źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/p_krasko/


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.