Powiększanie ust – nowy trend?

Wiele kobiet wśród swoich największych kompleksów najczęściej wymienia wąskie lub małe usta. Gdy pytane są, jakiemu zabiegowi medycyny estetycznej najchętniej by się poddały, w większości odpowiadają, że powiększeniu ust. Zabiegi korekcji ust cieszą się takim powodzeniem, ponieważ są stosunkowo mało inwazyjne i niedrogie. Ceny na terenie Łodzi zaczynają się już od kilkuset złotych. W ofercie znajdziemy wiele rozmaitych sposób na upiększenie naszych warg. Są zabiegi bardziej inwazyjne, których efekty zostają na dłużej, nawet na kilka lat. Mimo większej zmiany w wyglądzie ust, dobre gabinety medycyny estetycznej gwarantują zachowanie naturalnego wyglądu. Istnieją zabiegi znacznie mniej inwazyjne, gdzie wstrzykiwane substancje wchłaniają się naturalnie po kilku miesiącach.

W Polsce znajduje się wiele miejsc, które świadczą usługę powiększania ust. Warto zapoznać się z opiniami i renomą tych gabinetów przed umówieniem się na zabieg. Z reguły placówki oferują kompleksową obsługę i sam zabieg wykonany jest na wysokim poziomie za pomocą najnowocześniejszego sprzętu. Jednak trzeba uważać na placówki, które mają znaczne promocje lub upusty na kilka zabiegów. Powinnyśmy tez zwrócić uwagę na wygląd salonu. Dobrym pomysłem jest poznać opinie koleżanek, które znają taki gabinet lub korzystały z jego usług. Lepiej jest nie ryzykować zdrowiem w celu zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych. Wizyta w gorszym gabinecie może zakończyć się przykrym uczuleniem, niedokładnym rozmieszczeniem substancji w ustach lub nadmiernym powiększeniem.

Powiększanie ust jest tak popularne wśród gwiazd i celebrytek, że coraz więcej Polek decyduje się na ten zabieg. Jest on na tyle inwazyjny, że spokojnie możemy zdecydować się na wykonanie powiększania w jednej z łódzkich klinik. Trzeba jednak liczyć się z tym, że zabieg trzeba będzie powtarzać raz na jakiś czas. Ma to jednak swoje zalety, bo bez trudu możemy wrócić do naturalnego wyglądu już po kilku miesiącach. Trzeba pamiętać także o stosowaniu się do zaleceń eksperta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.