Roksana Węgiel – wzrost

Roksana Roxie Węgiel (ur. 11 stycznia 2005 roku) to nastoletnia gwiazda polskiej sceny muzycznej, która mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie liczne osiągnięcia. Ze śpiewem związana była od najmłodszych lat — na pierwsze lekcje wokalne zaczęła uczęszczać jako 8-letnia dziewczynka, co w 2017 roku zaprowadziło ją na przesłuchania do programu The Voice Kids, w trakcie których zaprezentowała się w utworze Beyoncé Halo, zdobywając tym samym miejsce w drużynie Edyty Górniak.
Trafiając pod skrzydła znanej jurorki, Roksana zakwalifikowała się do odcinków na żywo i dotarła do rozgrywanego w lutym 2018 roku finału, podczas którego wyśpiewała sobie zwycięstwo oraz kontrakt płytowy z Universal Music Polska. Tego samego roku została ogłoszona reprezentantką Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który podobnie zakończył się dla niej wielkim sukcesem — młoda artystka wygrała go z piosenką Anyone I Want to Be.

W 2019 roku muzyczne światło dzienne ujrzał debiutancki album piosenkarki — Roksana Węgiel, na którym znalazły się takie single jak Żyj, Nie zmienisz mnie czy Obiecuję. Roxie oprócz sceny, doskonale odnajduje się także w programach telewizyjnych, czego najlepszym przykładem jest taneczne widowisko Dance Dance Dance, które wygrała wraz ze swoją przyjaciółką czy współprowadzony przez nią talent show You Can Dance – Nowa generacja.

Ile wzrostu ma Roksana Węgiel?

Wiele osób chce wiedzieć jaki wzrost ma Roksana Wegiel. Odpowiadamy – nie zalicza się do wysokich piosenkarek, wręcz przeciwnie Roksana Węgiel ma 160 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.