Ula Chincz – wzrost

Urszula Chincz to dziennikarka, pisarka, blogerka i youtuberka. Ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Karierę w mediach rozpoczęła jako współprowadząca program Pytanie na śniadanie w TVP 2. Od 2014 r. pojawia się jako reporterka w programie Dzień Dobry TVN. Na kanale TVN Style prowadziła programy Misja ratunkowa, w którym pomagała uczestnikom w porządkach i organizacji domowej przestrzeni, a także Gwiazdy prywatnie, w którym odwiedzała znane osoby w ich mieszkaniach.

Ogromną popularność w sieci przyniósł jej blog oraz kanał youtube, na których znana jest jako Ula Pedantula. Swoimi praktycznymi wskazówkami pomaga Polakom w stawianiu czoła domowym wyzwaniom. Udziela porad dotyczących m.in. organizacji życia rodzinnego, aranżowania wnętrz, sprzątania. Jest także autorką książek z poradami na temat sprzątania i szczęśliwego życia. Prywatnie Ula Chincz jest córką znanego dziennikarza telewizyjnego i radiowego Andrzeja Turskiego oraz żoną Sławomira Chincza, z którym ma dwoje dzieci.

Ula Chincz – ile ma wzrostu

Ula jest kobietą średniego wzrostu. Jak sama Ula Chincz poinformowała w jednym materiale na Youtube, że ma dokładnie 165 cm wzrostu.

Źródło zdjęcia: instagram.com/ulapedantula


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.