Viki Gabor – wzrost

Viki (Wiktoria) Gabor jest popularną, młodą wokalistką, która zasłynęła przede wszystkim z udziału w programie rozrywkowym The Voice Kids oraz zajęciem 1 miejsca w finale Konkursu Eurowizji Dla Dzieci w 2019 roku.

Viki Gabor urodziła się w 2007 roku w Hamburgu w Niemczech, najmłodsze lata spędziła częściowo w Polsce, a częściowo w Wielkiej Brytanii.

Jej piosenka “Superhero” zapewniła Polsce wygraną w 17. Konkursie Eurowizji Dla Dzieci. Utwór, który podejmował temat ochrony środowiska został wydany w nakładzie 500 egzemplarzy, a zysk ze sprzedaży młoda artystka przeznaczyła na rzecz WWF.

Viki Gabor wielokrotnie występowała na różnych wydarzeniach muzycznych w Polsce, śpiewając w duetach z popularnymi muzykami, między innymi z Kayah. W 2020 nagrały wspólną piosenkę “Ramię w ramię” o feministycznym wydźwięku, która zawędrowała na czołówki polskich list przebojów. W tym samym roku Viki wydała swój debiutancki album “Gateway”. Najnowszą produkcją Viki Gabor jest singiel “Napad na serce” wydany 4 lutego 2022r.

Viki Gabor obecnie nie ma chłopaka i podkreśla, że nie jest na razie tym zainteresowana. Nie chodzi do szkoły, jak jej rówieśnicy, korzystania z nauczania indywidualnego i ma lekcje online. Viki doskonale mówi po angielsku, jak sama podkreśla jest to jej pierwszy język, w którym czuje się dużo swobodniej niż mówiąc po polsku.

Ile wzrostu ma Viki Gabor?

Viki Gabor nie jest wysoka, nie podaje jednak ile dokładnie ma wzrostu. Możemy przypuszczać, że mierzy sobie ok 160cm-162 cm wzrostu.

Zdjęcie: www.instagram.com/vikigaborofficial/?hl=pl


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

One thought on “Viki Gabor – wzrost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.