Wyjątkowa książka dla kobiet: “Ona ma siłę”

 

~Artykuł sponsorowany

Napisana przez Emily Nagoski książka pt. “Ona ma siłę” to wyjątkowa publikacja poświęcona seksualności kobiet. Wielu recenzentów i czytelników uznało tę publikację za przełomową i nie brakuje krajów, w których książka znalazła się na pierwszym miejscu poradników dla kobiet. O czym jednak tak naprawdę jest popularna publikacja autorstwa Nagoski i czy rzeczywiście warto po nią sięgnąć?

  1. Trudny temat seksualności kobiet
  2. Ona ma siłę, czyli wyjątkowa publikacja dla pań (i nie tylko)
  3. Dlaczego warto sięgnąć po poradnik o seksualności kobiet?
  4. Opinie czytelniczek na temat “Ona ma siłę”

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem tego poradnika dla siebie lub w ramach prezentu dla bliskiej osoby, koniecznie zacznij od lektury dalszej części artykułu. Znajdziesz tu najważniejsze informacje na temat “Ona ma siłę” i dowiesz się, czy ten poradnik o seksualności kobiet rzeczywiście zasłużył na swoją popularność.

Trudny temat seksualności kobiet

Nie dość, że publikacje poruszające życie seksualne były latami spychane na margines, to trudno tak naprawdę znaleźć wartościowe poradniki, które byłyby skierowane do kobiet. Mechanizmów pobudzenia, odkrywania niedoskonałości piękno i tego, jak pokochać własne ciało, kobiety musiały uczyć się same. Na szczęście w ostatnim czasie wiele się pod tym względem zmieniło i coraz częściej wydawane są pozycje, które mogą dać kobietą prawdziwą siłę. Najważniejsze jest jednak to, że przełomowy poradnik o seksualności może rzeczywiście poprawić samoocenę kobiet, co ma istotny wpływ na ich życie.

Ona ma siłę, czyli wyjątkowa publikacja dla pań (i nie tylko)

Jedną z takich książek jest właśnie “Ona ma siłę”, która podniosła samoocenę milionów kobiet z całego świata i zarazem obala liczne mity. W książce nie zabrakło rozdziału o fantazjach erotycznych, które towarzyszą kobietom niezależnie od wieku. Wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami, które przygotowała autorka poradnika, aby można było pokochać własne ciało, docenić różnorodność i odkryć własną seksualność. Pomogą w tym interaktywne ćwiczenia, które autorka zamieściła w książce.

Chociaż jest to poradnik napisany z myślą o kobietach, często sięgają po niego również mężczyźni. Lektura tej publikacji daje im możliwość spojrzenia na sprawy związane z seksualnością innym, kobiecym okiem.

Dlaczego warto sięgnąć po poradnik o seksualności kobiet?

Istotnym argumentem przemawiającym za tym, aby zapoznać się z omawianym poradnikiem, jest to, że od dnia premiery poprawił życie seksualne wielu kobiet i dostarczył im praktyczne wskazówki, które mogą wykorzystać w chwilach intymnych. Jest to więc lektura obowiązkowa dla pań, które wstydzą się swoich fantazji, nie są zadowolone ze swojego wyglądu lub po prostu czują się źle i brak im pewności siebie.

W Polsce “Ona ma siłę” wydano nakładem Wydawnictwa Buchmann. Poradnik w krótkim czasie stał się jedną z najpoczytniejszych pozycji w bogatym katalogu wydawcy. Jest to również świetny prezent dla kobiety, który można wręczyć zarówno partnerce, jak i dobrej przyjaciółce.

Opinie czytelniczek na temat “Ona ma siłę”

Zdecydowana większość opinii na temat “Ona ma siłę” jest pozytywnych i nie brakuje czytelniczek, które uważają, że była to jedna z najważniejszych publikacji dla kobiet ostatnich lat. Nawet te głosy, które twierdzą, że książka jest zbyt wydłużona (poradnik ma 400 stron) zgadzają się w kwestii tego, że można w niej znaleźć wiele konkretów.

Podobnie jak w przypadku innych książek, najlepiej samemu sięgnąć po “Ona ma siłę” i przeczytać przynajmniej kilka rozdziałów, aby można było wyrobić sobie własną opinię na temat tej książki. Biorąc jednak pod uwagę wysokie oceny sięgające 7-8/10 oraz pozytywne opinie, na pewno będzie to dobra lektura.


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.