Jan-Rapowanie wzrost

Jan-Rapowanie to artysta młodego pokolenia, urodzony 21 listopada 1988 roku w Krakowie. Właściwie to należałoby powiedzieć, że do czynienia ma się z Janem Stanisławem Pasulem, ponieważ tak brzmią prawdziwe dane tego rapera, który zaczyna zdobywać coraz większą popularność wśród młodego pokolenia. Ciekawostką jest to, że jego pierwszy album “Notabene Mixtape”, który pojawił się w 2015 roku, został wydany nielegalnie. Młody raper ma na swoim koncie takie utwory jak:

  • “JANEK NIE JEST WCALE” ,
  • “Tańczę”,
  • “NO CO TAM ŚWIRY XD”.

One to wśród młodego pokolenia cieszą się największym uznaniem. Obecnie na swoim koncie ma cztery album. Ostatni – “Bufor” z 2022 roku – uzyskał status Złotej Płyty. Jan-Rapowanie to nie tylko raper, ale także współprowadzący w audycjach radiowych. Od 1 października 2018 roku współprowadził audycję “Bolesne poranki”. Od 18 marca 2019 roku było dane prowadzić mu “Patościeżkę”. A to wszystko na antenie radia Newonce.radio. Ma on na swoim koncie tytuł “Odkrycie roku 2018”.

Ile wzrostu ma Jan-Rapowanie

Nie znamy dokładnego wzrostu rapera, możemy przypuszczać, że Jan-Raporowanie ma 185 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/janekoficjalnie


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.