Natsu – Natalia Karczmarczyk – wzrost

Natalia Karczmarczyk, znana w sieci jako Natsu, jest popularną influencerką, tiktokerką i youtuberką. Pomimo kontrowersji, które towarzyszyły jej karierze, nadal zdobywa nowe pokolenia fanów. Czytając dalej, dowiecie się więcej o tej fascynującej osobie.

Natalia Karczmarczyk przyszła na świat 11 grudnia 1997 roku w Siemianowicach Śląskich. Już w szkole świeciła przykładem jako wzorowa uczennica, a w gimnazjum osiągnęła imponującą frekwencję na poziomie 100%. Po ukończeniu liceum o profilu biologiczno-chemicznym, postanowiła podjąć studia medyczne. Niestety, los zdecydował inaczej i Natalia rozpoczęła naukę na kierunku farmacji.

W latach 2014-2020 Natalia Karczmarczyk miała okazję spróbować swoich sił w aktorstwie, występując w paradokumentalnym serialu “Szkoła” emitowanym przez TVN. W roku 2017 zaczęła zdobywać coraz większą popularność, wcielając się w barwną postać, która przyciągała uwagę widzów. Natalia dobrze wspomina swoje telewizyjne doświadczenia i przyznaje, że uwielbiała wcielać się w tę postać.

Poza pracą i nagrywaniem materiałów, Natalia Karczmarczyk uwielbia spędzać czas oglądając seriale. Jej ulubione tytuły to “Gra o tron”, “Lucyfer” i “Breaking Bad”. Czerpie inspirację z twórczości aktora Leonardo DiCaprio. Ponadto, marzy o wakacjach na Hawajach, które stanowią dla niej źródło relaksu i twórczej inspiracji.

Natsu jest jedną z najpopularniejszych influencerek na polskim YouTube. Jej kanał, założony w 2018 roku, zgromadził już ponad milion subskrybentów. Jej filmy, w których przeprowadza różnego rodzaju wyzwania i kreuje zabawne scenki, zdobyły łącznie ponad 195 milionów wyświetleń. Na Instagramie Natalię śledzi 1,3 miliona fanów, a na TikToku obserwuje jej treści 1,9 miliona osób. To dowód na to, jak znaczącą rolę odgrywa w polskim świecie influencerów.

W 2020 roku Natalia dołączyła do prestiżowego projektu o nazwie “Team X”, który był inicjatywą agencji Spotlight. Wraz z innymi znanymi youtuberami zamieszkała w willi pod Warszawą, gdzie relacjonowali swoje codzienne życie za pomocą filmików na YouTube. Natalia szybko wyróżniła się wśród członków grupy i stała się niemal jej przywódcą. Po zakończeniu projektu postanowiła podjąć nowe wyzwania i skoncentrować się na własnym projekcie internetowym, który nazwała “Natsu World”. Projekt ten był otwarty dla wszystkich chętnych, z wyjątkiem osób niepełnoletnich. Natalia zachęcała swoich fanów do dołączenia do niej w tej nowej przygodzie, obiecując, że będzie ona głośna i pełna emocji.

Influencerka dała o sobie również głośno słyszeć dzięki swojemu udziałowi i zwycięstwu na pierwszej gali High League. Jej pojedynek z Lexy Chaplin, który był walką wieczoru, przyciągnął uwagę wielu fanów i stał się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na polskim YouTube.

W 2022 roku media doniosły, że jej partnerem jest również znany influencer, Marcin Dubiel.

Ile wzrostu ma Natsu – Natalia Karczmarczyk

Wzrost Natalii Kaczmarczyk czyli Natsu jest jest dobrze znany między innymi dzięki ważeniu na galach walk, w których brała udział. Natsu nie jest wysoką kobietą mierzy 160 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/natalia.karczmarczyk


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.