Daniel Kuczaj – Qczaj – wzrost

Daniel Kuczaj jako dziecko, chciał zostać księdzem. Według jego babci, nie będzie musiał martwić się o przyszłość. Jednak jako młody chłopiec zobaczył, ile czasu trzeba poświęcić, aby zostać papieżem i zrezygnował z tej drogi. Znalazł zupełnie inne powołanie – do zdrowego stylu życia i fitnessu.

W sieci zdobył popularność jako Qczaj – szalony trener, który w specyficzny sposób motywował kobiety. Otaczał je uwielbieniem, dobrym słowem, jednocześnie nie mając litości w codziennych treningach. Zwykły chłopak z Podhala, swoją werwą, charyzmą i energią skradł serca Polek, które pokochały go od pierwszego kontaktu. Daniel nie boi się kontrowersji – otwarcie opowiada o swojej przeszłości, która nie malowała się w ciepłych kolorach. Jako molestowane dziecko, angażuje się w pomoc pokrzywdzonym, mówiąc otwarcie – że winny przemocy jest oprawca i nie ma dla niego usprawiedliwienia.

Qczaj poza działalnością w sieci, sprzedaje także cateringi dietetyczne, organizuje obozy sportowe, a także ćwiczy na antenie popularnych programów śniadaniowych, dzieląc się wskazówkami związanymi ze zdrowym i aktywnym życiem.

Daniel Kuczaj – Qczaj – ile ma wzrostu

Qczaj wydaje się być niewysokim mężczyzną i jest to słuszne wrażenie. Qczaj bowiem ma 165 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/qczaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.