Marzena Słupkowska – wzrost

Marzena Słupkowska urodziła się w 1978 roku w Golubiu-Dobrzynie. jest to prezenterka pogody, jaka działa w kanałach TVP2, TVP1 i TVP Info. 

Życiorys Marzeny Słupkowskiej
Prezenterka ukończyła marketing i zarządzanie na Uniwersytecie w Toruniu, jak też biznes międzynarodowy na uniwersytecie w Chicago. Okazuje się, że Marzena trafiła do telewizjo dzięki castingowi. Jej praca rozpoczęła się w oddziale TVP w Bydgoszczy, gdzie jej zadanie polegało na prezentowaniu pogody regionalnego serwisu “Zbliżenia”. Na uwagę zasługuje też praca w polonijnej stacji Polvision w Chicago, jak i cenny stać w TV Sky News w Londynie.

Marzena Słupkowska udziela się już od lat w charytatywnych akcjach. Wspomaga organizację koncertu charytatywnego na rzecz Domu Opieki Społecznej w Grabiu, gdzie mieszkają dzięki z upośledzeniem pośrednim i głębokim. Co ciekawe, prezenterka reprezentowała Polskę kilka razy na Festiwalu Prezenterów Pogody we Francji (dotarła nawet do finału). Nie każdy wie, że była ona modelką agencji modelingowej Rores Models. W 2012 roku Marzena została nominowana w kategorii prezenter pogody do Telekamery. Pierwsze miejsce w tym plebiscycie zajęła się w 2017 roku.

Ile wzrostu ma Marzena Słupkowska

Nie ma oficjalnej informacji na temat wzrostu prezenterki. Jednak na podstawie zdjęć, na których pozuje z osobami, których wzrost jest nam znany możemy domniemywać, że Marzena Słupkowska ma około 173-175 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: facebook.com/Marzena-Słupkowska-1416284271960500

 

One thought on “Marzena Słupkowska – wzrost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.