Antoni Królikowski – wzrost

Antoni Królikowski jest aktorem i osobowością telewizyjną, scenarzystą i reżyserem. Pochodzi z aktorskiej rodziny. Jest synem Małgorzaty Ostrowskiej – Królikowskiej, znanej głównie z serialu “Klan” i Pawła Królikowskiego (zm. 27.02.2020), który zagrał między innymi w serialu “Pitbull”, “Ranczo”, “Ojciec Mateusz”. Jego stryjem jest aktor Rafał Królikowski.

Antoni Królikowski urodził się w 1989 roku. Ma duży dorobek aktorski. Zadebiutował na ekranie w 1993 roku jako czterolatek. W późniejszych latach grał epizodyczne role w różnych serialach telewizyjnych i jednoczenie zdobywał wykształcenie. Ma na swoim koncie własne projekty i etiudy, za które niejednokrotnie został nagrodzony, m.in. na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w 2010 roku.

Pierwszy raz mogliśmy zobaczyć go na ekranie kin w 2008 roku, kiedy to wcielił się w rolę filmowego brata Anny Dereszowskiej w słynnym filmie “Lejdis” w reżyserii Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza. Od tamtej pory zagrał w wielu zróżnicowanych gatunkowo produkcjach: w filmie “Popiełuszko. Wolność jest w nas”, w serialach “Miłość nad rozlewiskiem”, “Czas honoru”, “Przyjaciółki”, “Bodo”, w filmach “Miasto 44”, “Polityka”, “Bad Boy”, “Banksterzy”, “Jak pokochałam gangstera”.

Widzowie mogli również obserwować jego poczynania w telewizyjnych show, jak np. “Agent Gwiazdy”, “Kocham Cię Polsko”, czy “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Aktor swego czasu zdobył rozgłos skandalami ze swoim udziałem: awanturami z policjantami pod wpływem alkoholu, obraźliwymi komentarzami w stronę Jana Meli, Vladimira Putina, czy ucieczkami przez płot przed ochroniarzami Maryli Rodowicz.

W 2021 roku Antoni Królikowski poślubił aktorkę i modelkę Joannę Opozdę. Para w 2022 oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka, dla którego wybrali imię Vincent.

Ile wzrostu ma Antoni Królikowski?

Antoni Królikowski jest średniego wzrostu i ma 178 cm.


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.