Paweł Tyburski – wzrost

Paweł Tyburski “Tybori” urodził się 10.01.1994 w Elblągu. Jest popularną osobą, która uzyskała rozgłos głównie dzięki programowi Love Island. Wyspa miłości, w którym wziął udział wraz ze swoim bratem bliźniakiem Piotrem.
W programie poznał swoją późniejsza partnerkę Monikę Kozakiewicz, znają obecnie influencerkę, jednak para nie przetrwała próby czasu i ich związek zakończył się.

Paweł Tyburski od wielu lat związany jest bardzo ze sportem. Długi okres swojego życie trenował piłkę nożną w różnych klubach. Poza tym od wielu lat także pasjonują go sporty walki, które trenuje. Popularność i treningi sztuk walki zaowocowały propozycjami udziały w walkach w różnych tzw. freakowych federacjach. Walczył między innymi z Arkadiuszem Tańculą oraz Gabrielem Al-Sulwi znanym jako Arab.

Paweł prowadzi swoje social media pod pseudonimem Pablo Tybori. Na instagramie zgromadził ponad 200 000 obserwujących. Poza tym Tybori próbował także swoich sił w muzyce, jednak nie kontynuuje na dzień dzisiejszy kariery w tym obszarze.

Ile wzrostu ma Paweł Tyburski

Paweł Tyburski “Pablo Tybori” jest bardzo wysokim mężczyzną. Paweł Tyburski ma 194 cm wzrostu.

Źródło zdjęcia: instagram.com/pablotybori

 


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.