Jarosław Kaczyński – wzrost

Jarosław Kaczyński urodzony 18.06.1949 jest politykiem, prezesem partii Prawo i Sprawiedliwość. Jego brat bliźniak to śp. prezydent Polski, Lech Kaczyński, który zginął tragicznie w katastrofie lotniczej w Smoleńsku.

Jarosław Kaczyński z polityką związany jest od wielu lat, ale nie wszyscy wiedzą, że ma także epizod aktorski w swoim życiu. Otóż wraz z bratem Lechem zagrali w popularnym niegdyś filmie główne role w  “O dwóch takich, co ukradli księżyc”.

Jarosław Kaczyński skończył prawo z tytułem doktora. Był działaczem opozycji w czasach rządów komunistycznych w Polsce. Był także związany silnie z Solidarnością jako jej członek. Po obaleniu rządów komunistycznych w Polsce Jarosław Kaczyński obejmował kolejno różne funkcje, zaczynając od Szefa Kancelarii Prezydenta RP  w latach od 22 grudnia 1990 do 31 października 1991. 10 lat później Jarosław Kaczyński został Przewodniczącym Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości by zaraz później zostać Prezesem Prawa i Sprawiedliwości. W kolejnych latach pełnił funkcję Prezesa i Wiceprezesa Rady Ministrów.

Jarosław Kaczyński jest obecnie obok Donalda Tuska najpopularniejszym politykiem w Polsce, także za sprawą kontrowersji jakie budzi. Otóż prezes PiS budzi bardzo skrajne emocje, ma swoich oddanych zwolenników jak i zagorzałych przeciwników, co prowadziło nie raz do różnych prowokacji lub incydentów.

Prywatnie Jarosław Kaczyński nie był nigdy żonaty, nie ma również dzieci. Ciężko znaleźć jakieś informacje dotyczące prezesa PiS na temat związków z kobietami (albo mężczyznami).

Ile wzrostu ma Jarosław Kaczyński

Wzrost Jarosława Kaczyńskiego nierzadko był tematem żartów, ponieważ prezes PiS jest dość niskim mężczyzną. Natomiast nie jest jedynym aktywnym w parlamencie politykiem o takim wzroście. Jarosław Kaczyński ma 165 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/jaroslaw.kaczynski_/


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

13 thoughts on “Jarosław Kaczyński – wzrost

  1. Jarosław Kaczyński miał 165 cm wzrostu kiedy był młodym człowiekiem. teraz jest zgrzybiałym staruchem, z wzostem ok 150 cm.

    1. A Tobie Bozia lub natura (wybierz co wolisz) mózgu poskąpiła !

    1. Jarosław Kaczyński z pewnoscią nie jest wysokim meżczyzną ale za to jest gigantem wśród polityków, zwłaszcza opozycji i to na miarę epoki.

      1. A jaki debil dał mu tytuł naukowy, a gdzie są jego dzieci które wymusza wszystkim kobietom w brzuch, czyżby dawkę w szyję od 25 roku życia, brał narkotyki -hahaha,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.