Krzysztof Ibisz – wzrost

Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965 w Warszawie) to wszechstronny artysta i medialny twórca, wzięty konfenansjer, a także aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz, producent, przedsiębiorca i niegdyś polityk. Jego kariery można by poszczególnie śledzić w kilku kategoriach: aktorstwo, telewizja, życie prywatne oraz zaangażowanie polityczne.

Aktorstwo

Zadebiutował na scenie Teatru Ochoty w roli Ryjka w “Sen nocy letniej” w 1987 roku. Jego umiejętności aktorskie kształtowały się w prestiżowych instytucjach – LIII Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia PAX w Warszawie oraz na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. W latach 1988–1993 grał w Teatrze Studio w Warszawie. Jego filmografia obejmuje role w takich filmach jak “Sztuka kochania”, “Kolos” czy “Dzieci i ryby”.

Kariera telewizyjna

W telewizji zadebiutował w latach 90., pracując dla TVP, TVN i TV4. Jednak to Polsat stał się miejscem, gdzie Ibisz stał się rozpoznawalną twarzą, prowadząc wiele programów, w tym “Awantura o kasę”, “Życiowa szansa”, “Bar” i wiele innych. Współprowadził też popularne programy, takie jak “Jak oni śpiewają” i “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Zaangażowanie polityczne

Nie można zapomnieć o krótkim epizodzie w karierze Ibisza jako posła na Sejm I kadencji, gdzie reprezentował Polską Partię Przyjaciół Piwa.

Życie prywatne

W życiu prywatnym Ibisz jest synem Władysława Ibisza i Mirosławy Jope-Ibisz. Był mężem Anny Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana, a następnie Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. W 2021 roku zawarł związek małżeński z Joanną Kudzbalską, z którą ma syna Borysa.

W skrócie, Krzysztof Ibisz to postać niezwykle wszechstronna, którą można podziwiać zarówno na ekranie, jak i poza nim. Jego talent, charyzma i ciężka praca uczyniły go jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców w Polsce.

Ile wzrostu ma Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz to postać niezwykle wszechstronna, którą można podziwiać zarówno na ekranie, jak i poza nim. Wiele osób zastanawia czy Krzysztof Ibisz jest wysokim mężczyzną. Otóż tak, Krzysztof Ibisz jest wysokiego wzrostu, który wynosi dokładnie 188 cm.

źródło zdjęcia: instagram.com/krzysztof_ibisz_official/


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.