Marcin Hakiel – wzrost

Marcin Hakiel – polski tancerz, choreograf i instruktor tańca, a także przedsiębiorca. Jego pełne imię i nazwisko to Marcin Andrzej Hakiel, a urodził się 6 czerwca 1983 roku w Gdyni. Jest absolwentem kierunku finanse i bankowość na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Gdańsku. Już od młodych lat interesował się tańcem i zdobywał kolejne sukcesy. Uczył się tańca towarzyskiego w klubie “Perfekt” w Gdańsku pod okiem Piotra Czarneckiego. Reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną “S”.

Jednym z najważniejszych momentów w karierze Marcina Hakiela było jego pojawienie się w programie “Taniec z gwiazdami”. W 2005 roku brał udział w drugiej edycji tego show i został partnerem Katarzyny Cichopek, popularnej aktorki i piosenkarki[5]. Para tańczyła znakomicie i ostatecznie wygrała całą edycję. Ich występy w programie zdobyły ogromną popularność, co zaowocowało udziałem w kolejnych projektach telewizyjnych, takich jak “Finał Finałów Tańca z gwiazdami” czy 1. Konkurs Tańca Eurowizji, gdzie zajęli czwarte miejsce. Poza tym Marcin Hakiel był choreografem pierwszej edycji programu “Jak oni śpiewają”].

Po sukcesie w “Tancu z gwiazdami”, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek założyli własną szkołę tańca o nazwie “Hakiel – Akademia Tańca” w Warszawie. Prowadzili również kurs tańca na płytach DVD pod tytułem “Taniec krok po kroku” oraz wydali książkę “Szkoła tańca”. Hakiel angażuje się również w promocję różnych marek i produktów, takich jak producent suplementów diety Bio-C.L.A. Duo czy producent szkieł okularowych Eyezen.

W życiu prywatnym Marcin Hakiel był małżeństwie z Katarzyną Cichopek. Para pobrała się w 2008 roku i ma dwoje dzieci, syna Adama oraz córkę Helenę. Jednak w marcu 2022 roku ogłosili swoje rozstanie, a rozwiedli się w sierpniu tego samego roku.

Marcin Hakiel to utalentowany tancerz, który zdobył szerokie uznanie dzięki swojemu talentowi i udziałowi w popularnych programach telewizyjnych. Jego wkład w polską scenę taneczną oraz zaangażowanie w rozwijanie sztuki tańca sprawiają, że jest on ważną postacią w świecie kultury i rozrywki.

Ile wzrostu ma Marcin Hakiel

Tancerz nie jest wysokim mężczyzną. Marcin Hakiel ma 168 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/marcinhakiel


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.