Patryk Vega – wzrost

Patryk Vega, a właściwie Patryk Krzemieniecki (nazwisko zmienił po 18 roku życia, marząc o międzynarodowej karierze zawodowej), urodził się w 1977 roku, w Warszawie. Został wychowany samotnie przez matkę, co miało wpływ na temat jego pracy magisterskiej, skupiającej się na feminizmie. Od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie kinem, również od technicznej strony powstawania filmów. Ukończył socjologię na niepublicznej uczelni Collegium Civitas w Warszawie i posiada tytuł magistra. Karierę zawodową rozpoczął na przełomie lat 90 i 00, gdy współtworzył seriale “Pierwszy milion” oraz “Prawdziwe psy”. Uznanie przyniósł mu film PitBull (2005), z Marcinem Dorocińskim w głównej roli. W późniejszym okresie skupił się na tworzeniu komedii i wyreżyserował m.i. filmy “Ciacho”. czy “Last Minute”. W 2014 wrócił do kina sensacyjnego za sprawą “Służb specjalnych”, a dwa lata później nakręcił “Pitbull. Nowe porządki”. Film okazał się wielkim sukcesem komercyjnym i otworzył drogę do tworzenia kolejnych filmów twórcy, który wyrobił swój niepowtarzalny styl. W kolejnych latach reżyser stworzył m.i. “Kobiety mafii”, “Botoks” czy “Pętle”- kasowe filmy sensacyjne, okupujące pierwsze miejsca polskiego box office.

Ile wzrostu ma Patryk Vega

Nie ma niestety żadnych źródeł mówiących o wzroście reżysera. Patryk Vega wydaje się być niewysokim mężczyzną, zestawiając jego osobę na zdjęciach z osobami, których wzrost jest nam znany możemy dedukować, że Patryk Vega ma około 169 cm wzrostu.

Źródło zdjęcia: instagram.com/patryk_vega_official


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.