Stefano Terrazzino – wzrost

Stefano Alessandro Terrazzino urodził się 19 sierpnia 1979 roku w Mannheim. Jest cenionym włoskim piosenkarzem, tancerzem, aktorem oraz prezenterem telewizyjnym. Jako syn sycylijczyków, ma włoski temperament i wiele talentów. Jeśli chodzi o rodzinę, tancerz ma dwóch braci – Vincenza i Marca. 

Kariera Stefano Terrazzino

Stefano postanowił rozpocząć treningi z tańca towarzyskiego po obejrzeniu filmu Dirty Dancing. Po nauce w technikum krawieckim, zajmował się krawiectwem, przy czym występował też dorywczo jako tancerz. Przez długi czas szył stroje dla tancerzy i kontynuował treningi tańca. Jego pierwszą partnerką taneczną była Ewa Szabatin – to dla niej przeprowadził się do Polski w 2005 roku. Co ciekawe, Stefano Terrazino reprezentuje najwyższą klasę taneczną “S”, w tańcach latynoamerykańskich, co jest jego wielkim sukcesem.

W roku 2006 tancerz zadebiutował w Tańcu w Gwiazdami, prowadząc wiele partnerek w kolejnych edycjach ( Kinga Rusin, Justyna Steczkowska, Katarzyna Pakosińska, Agata Kulesza, Katarzyna Tusk). W 2008 roku Stefano wydał swój pierwszy studyjny album o nazwie Cin Cin Amore.

Ile wzrostu ma Stefano Terrazzino

Znany w Polsce tancerz nie jest wysoki, jestem posiadaczem średniego wzrostu. Stefano Terrazzino ma 170 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/stefanoterrazzino/


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.