Izabela Macudzińska – wzrost

Izabela Macudzińska to urodzona w 1984 roku celebrytka, znana z programu Królowe życia. Uznana została również za najlepiej ubraną uczestniczkę. Jest businesswoman prowadzącą dobrze prosperujący butik. To także twórczyni marki odzieżowej Just Unique. Już od dzieciństwa wykazywała smykałkę do interesów. Jako mała dziewczynka zbierała owoce w sadzie ojca, które potem sprzedawała.

Jest osobą stałą w uczuciach. W 2019 roku wzięła ślub z Patrykiem Borowiakiem, z którym była zaręczona przez 18 lat. Sama zaprojektowała wszystkie z 4 sukni ślubnych, które tego dnia miała na sobie. Ze związku Izy i Patryka narodziła się córka pary Eliza.

Odpowiada też chętnie na pytania fanów. W 2021 na pytanie o wagę i wzrost szybko odpowiedziała, że przy wzroście 170 cm ważyła 69, przytyła do 71 jednak planuje schudnąć do 65. Wyznała również, że choruje na Hashimoto. I że dzięki cateringowi stworzonemu przez dietetyka czuje się dobrze. Na Instagramie można znaleźć ją pod nazwą @justuniquebyisabel. Izabela cieszy się gdy ludzie ją rozpoznają, zaczepiają na ulicy, robią sobie z nią zdjęcia.

Ile wzrostu ma Izabela Macudzińska

Izabela Macudzińska jest zgrabną oraz dość wysoką kobietą. Izabela Macudzińska ma 170 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/justuniquebyisabel


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.