Katarzyna Cichopek – wzrost

Katarzyna Maria Cichopek primo voto Hakiel (ur. 7 października 1982 w Warszawie) – polska aktorka, prezenterka telewizyjna i psycholog. Jest znana głównie z roli Kingi Zduńskiej w popularnym serialu “M jak miłość”. W swojej karierze odniosła wiele sukcesów zarówno na polu aktorstwa, jak i w tańcu.

Dorobek i kariera: Katarzyna Cichopek zaczęła swoją przygodę z aktorstwem w młodym wieku. Debiutowała w 1997 roku w serialu “Boża podszewka”, gdzie zagrała rolę Elżutki. Jednak to rola Kingi Zduńskiej w serialu “M jak miłość”, którą odgrywa od 2000 roku, przyniosła jej ogromną rozpoznawalność w całej Polsce.

W 2005 roku wzięła udział w programie telewizyjnym “Taniec z gwiazdami”, gdzie jej partnerem tanecznym został Marcin Hakiel. Para nie tylko wygrała ten program, ale również poznała się osobiście i zakochała się. Wkrótce otworzyli szkołę tańca “Hakiel – Akademia Tańca” w Warszawie i wydali serię płyt DVD oraz książkę o tańcu.

Katarzyna Cichopek była również prezenterką kilku programów telewizyjnych, takich jak “Jak oni śpiewają” i “Just the Two of Us. Tylko nas dwoje”. Prowadziła także polsatowski festiwal TOPtrendy oraz teleturniej “Gra wstępna” na antenie Polsatu.

W 2010 roku zadebiutowała jako aktorka teatralna, występując w spektaklu “Testament cnotliwego rozpustnika” w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Katarzyna Cichopek ma na swoim koncie także publikacje książkowe, głównie skierowane do matek. Napisała poradniki “Sexy Mama. Bo jesteś kobietą”, “Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą!” oraz “Z maluchem przy stole”.

Informacje z życia prywatnego: Katarzyna Cichopek wyszła za mąż za Marcin Hakiela, którego poznała podczas programu “Taniec z gwiazdami”. Mają dwoje dzieci – syna Adama i córkę Helenę. Para postanowiła rozstać się w 2022 roku, a w 2023 roku aktorka potwierdziła swój związek z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim.

Działalność społeczna i charytatywna: Katarzyna Cichopek angażuje się także w działalność społeczną i charytatywną. Wspiera podopiecznych Fundacji Polsat i brała udział w sesji zdjęciowej na potrzeby charytatywnego kalendarza na rok 2008. Ponadto została ambasadorką kampanii “Dotykam = Wygrywam”, zachęcającej kobiety do regularnego samobadania piersi.

Wpływ na popkulturę: Katarzyna Cichopek cieszy się ogromną popularnością i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Znalazła się na różnych listach rankingowych, takich jak “100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu” magazynu “Forbes”. W 2005 roku była jedną z najpopularniejszych Polek w polskim Internecie według rankingu Google Zeitgeist.

Ile wzrostu ma Katarzyna Cichopek

Aktorka jest niewysoką kobietą. Katarzyna Cichopek ma dokładnie 158 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: instagram.com/katarzynacichopek/


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.