Olga Łasak – wzrostu

Olga Łasak jest polską wokalistką, artystką kabaretową, aktorką scen oraz pedagogiem. Urodziła się 3 lipca w Bielsku – Białej. Ukończyła szkołę wokalno-baletową przy Gliwickim Teatrze Muzycznym. Aktualnie pracuje w Kabarecie Czesuaf i gościnnie występuje w kabaretach: Moralnego Niepokoju, Paranienormalni oraz Młodych Panów.

W 2016 roku otrzymała nagrodę srebrny klucz podczas festiwalu im. Jonasza Kofty „Moja Wolność”. Kolejne nagrody otrzymywała w latach 2017, 2018 i 2021. W 2018 roku zaręczyła się ze swoim obecnym menedżerem Pawłem Gniweckim. Jej narzeczony pełni także rolę menedżera kabaretu Czesuaf.

W show – biznesie gości od 2000 roku, a swoją karierę rozpoczynała jako aktorka głosowa – dubbingowa. Udzieliła swojego w produkcjach m.in. „My Little Pony”, „Beniamin Blumchen”, ale także „Ciekawostki George” . Współpracuje także z Teatrem Współczesnym oraz Krakowskim Frontem Kabaretowym. Olga Łyska wzięła udział także w programie: „Szansa na sukces. Opole 2021”, zaśpiewała piosenkę „Jolka, Jolka…”.

Ile wzrostu ma Olga Łasak

Ciężko znaleźć jakąkolwiek informację na temat wzrostu piosenkarki. Natomiast na podstawie zdjęć, do których pozuje z osobami, których wzrost jest nam znany możemy domniemywać, że Olga Łasak ma około 163 cm wzrostu.

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/olga.lasak

 


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.