Przemysław Kossakowski – wzrost

Przemek Kossakowski jest znanym dziennikarzem, osobowością telewizyjną, dokumentalistą i podróżnikiem. Jego kariera w TV rozwinęła się dzięki stacji TTV, gdzie prowadził serię programów: “Kossakowski. Szósty zmysł”, “Kossakowski. Być jak…”, “Kossakowski. Inicjacja”, “Kossakowski. Wtajemniczenie”, “Kossakowski. Nieoczywiste” oraz “Down the Road. Zespół w trasie”. Był również w jury programu rozrywkowego “Usłyszcie nas!” w tej samej stacji.

Przemysław Kossakowski urodził się w Częstochowie w 1972 roku. Również tam skończył studia, z wykształcenia jest nauczycielem plastyki. Tworzy również swoje własne obrazy i projekty artystyczne. W swoim życiu zajmował się jednak wieloma rzeczami, od pracy w chlewni do mechanikę samochodową.

Podczas trwania swojego pierwszego małżeństwa (żona Anita) mieszkał w miejscowości Popielewo, gdzie angażował się mocno w lokalne sprawy. Wiejski klimat jednak nie sprzyjał Kossakowskiemu. Jego małżeństwo się rozpadło, a on sam, by ratować się przed problemami finansowymi wyprowadził się do Warszawy. To właśnie tak został dostrzeżony i zaangażowany do nowego programu TTV.

Seria “Kossakowski…” przyniosła mu ogromną popularność. Z kolei seria “Down the Road” nie tylko wywołała dyskusję społeczną nad problemami ludźmi z zespołem Downa, ale też wprowadziła wiele zmian do prywatnego życia dziennikarza. Obecnie kształci się w kierunku terapeuty na Akademii Pedagogiki Specjalnej i ma zamiar pracować z osobami ze spectrum autyzmu.

Przemysław Kossakowski był dwukrotnie żonaty. Jego drugą żoną w okresie 2020-2021 była popularna dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska. Ani z jedną ani z drugą żoną nie doczekał się dzieci.

Ile wzrostu ma Przemysław Kossakowski?

Przemysław Kossakowski nie wypowiadał się nigdy publicznie na temat tego, jaki jest wysoki. Na podstawie zdjęć i nagrań można przypuszczać, że dziennikarz ma ok. 183 cm-184 cm wzrostu.

Zdjęcie:


*Nasz serwis prowadzimy hobbystycznie i staramy się dokładać wszelkich starań, aby podane informacje zgadzały się z faktami. Jednak gdyby coś umknęło naszej uwadze i dogłębnemu reaserchowi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.